Strona głównaInnowacje Swarovski
Waluty
...jest pusty

Innowacje Swarovski

Growing Crystals zaprojektowany przez Iris van Harpen.

Swarovski jest dumny ze współpracy z wiodącymi projektantami i artystami z całego świata w tym z wizjonerską projektantką mody Iris van Harpen.

Growing Crystals podkreślają siłę naturalnego tworzenia a także niedoskonałości, które prowadzą do unikatowego piękna.

Kryształy występują w dwóch rozmiarach: 26 mm, w której znajduje się dekoracyjna wnęka, oraz 36 mm, z ozdobnym otworem. W  środku każdego z nich, znajduję się do 500 ręcznie osadzonych podwójnych stożków, maksymalizujących załamanie światła.

 

 
W każdym przypadku van Herpen uwypukliła metamorfozę form krystalicznych pod wpływem czasu: "Chcę, aby ludzie czuli się tak, jakby te kryształy wciąż rosły" - mówi van Herpen. "Growing Crystal przypomina nam piękno, które dopiero się tworzy"
Zawieszki w kształce prostokątu oraz rombu dostepne w dwóch rozmiarach w kolorach:
Aurora Borealis, Bermuda Blue, Golden Shadow, Silver Night i Vitrail Light, Jet, Crystal

Zawieszka prostokątna Growing Crystal Bermuda Blue

Zawieszka romb Growing Crystal Vitrail Light
   


W naszym sklepie dostepną są kolczyki w wersji Vitrail Light 26 mm oprawione srebrem próby 925 lub srebrem pozłacanym 24 karatowym złotem.
Natomiast zawieszka dostępna w wersji Bermuda Blue oprawiona srebrem póby 925 lub srebrem pozłacanym 24 karatowym złotem.
Opcje z łańcuszkiem srebrnym lub pozłacanym od 42 do 50 cm. 

Kolejne projekty niebawem. Serdecznie zapraszamy. 

   

        

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.