Strona głównaNowy klasyczny szlif
Waluty
Nowy klasyczny szlif

Wszechstronność nigdy nie wychodzi z mody. Inspirowany kamieniemi szlachetnymi, kryształ Swarovski z wielowarstwowym, okrągłym szlifem idealnie nadaję się do tworzenia subtelnej biżuterii. 49 płaszczyzn, które nadają niepowtarzalny blask. Szlif zainspirowany kształtem klejnotu w optymalnym rozmiarze. Dzięki nim biżuteria staję się subtelna i wyjątkowo elegancka. Swarovski zaprezentował je w kilku przepięknych kolorach, między innymi: 
Złoty Golden Shadow
 


 

Olśniewający kamień nadający się w szczególności do biżuterii Premium oraz ręcznie tworzonych ozdób w garderobie. Głęboka barwa niesamowitego koloru Bermuda Blue inspiruję do unikatowych dzieł tworzonych przez najwybitniejszych projektantów.

Kolorystyka Classic Cut Pendant to barwy zgodne z paletą Britstone w 12 odcieniach oraz trzech rozmiarach – 8mm, 10 mm i 14 mm.


Na palecie widnieje 16 kolorów, które urzekają swym krystalicznym odwzorowaniem najbardziej znanych szlachetnych kamieni. Pełna gama kolorów, które można łączyć w niezwykłe kombinacje.  

Crystal, Crystal AB, Crystal Silver Night, Aqua, Sapphire, Montana, Crystal Bermuda Blue, Peridot, Emerald, Crystal Golden Shadow, Topaz, Siam, Light Siam, Rose, Light Amethyst, Amethyst, Crystal Vitrail Medium.  

 
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.