Biżuteria ślubna

Sortuj produkty
sortuj wg :

W naszym sklepie znajdą Państwo oryginalną i elegancką biżuterie ślubną, która idealnie wpasuję się w ten wyjątkowy dzień. Długie eleganckie kolczyki z bransoletką  z cyrkonią – Cubic Zirconia i ponadczasowe komplety z kryształów Swarowski. Naszą biżuterię ślubną cechuję wysoka jakość wykonania, elegancki design oraz klasyczne piękno.

Biżuteria ślubna z cyrkoniami.

Cyrkon jest syntetyczną, krystaliczną i bardzo trwałą substancja z której tworzy się cyrkonie. Ze względu na duże podobieństwo do diamentów jest od wielu lat używana przy tworzeniu biżuterii ślubnej i wieczorowej.

Biżuteria z kryształów Swarovski.

Precyzyjne wykonanie kryształów Swarovski od ponad 120 lat inspiruję i zachwyca twórców na całym świecie dając poczucie elegancji i szyku przy każdej okazji szczególnie w dniu ślubu.

Brak produktów do wyświetlenia

Biżuteria ślubna to jeden z najważniejszych dodatków do sukni ślubnej, która sprawi, że każda Panna Młoda zabłyśnie i poczuję się w tym wyjątkowym dniu dostojnie i elegancko.
Biżuteria ślubna to nie tylko kolczyki z cyrkoniami, bransoletki ale również wisiorki czy spinki do włosów.
W naszej ofercie znajdziesz długie kolczyki z cyrkoniami, krótki delikatne sztyfty oraz wiele ciekawych bransoletek jak i dodatków do włosów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl